Serwis sprzętu ppoż. i inne usługi | Wyposażenie przeciwpożarowe

Legalizacja gaśnic, serwis sprzętu PPOŻ i inne usługi Gas-Poż-Bis

Sprawdź naszą propozycję

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam w coraz większym stopniu zaspakajać oczekiwania klientów. Oprócz tego, że funkcjonujemy na rynku jako sklep PPOŻ, sprzedając między innymi hydranty wewnętrzne, wyposażenie pojazdu ADR, tablice adr czy gaśnice proszkowe, to zapewniamy klientom także profesjonalne usługi, w tym serwis sprzętu PPOŻ.

Zatrudniamy fachową i wykwalifikowaną kadrę, cały czas podnosimy kwalifikacje, przez co dążymy do coraz większego profesjonalizmu. Każdego dnia widzimy, jakie zmiany zachodzą na rynku sprzętu PPOŻ i usług jego dotyczących. Pragniemy, aby klienci, którzy raz zdecydują się na naszą propozycję, nie byli zmuszeni do zmiany firmy. Cierpliwie i regularnie podnosimy kwalifikacje.

Duże możliwości

Od lat współpracujemy z wiodącymi firmami, działającymi w sferze sprzętu PPOŻ, dlatego więc oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną informację techniczną. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu nie tylko możliwość legalizacji gaśnic czy wyposażenie obiektów budowlanych w niezbędny sprzęt PPOŻ oraz znaki przeciwpożarowanie, ale także między innymi zabezpieczenia ogniochronne na drewno, stal i wszelkie przejścia instalacyjne. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich proponowanych przez nas możliwości, bo – co ważne – oferowane przez nas produkty posiadają stosowne Certyfikaty zgodności z Polskimi i Europejskimi Normami, Aprobaty i Atesty Techniczne.

Usługi

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło