Gas-Poż-Bis – sklep PPOŻ w Zgierzu

Profesjonalny sprzęt PPOŻ

Każdy obiekt budowlany musi posiadać odpowiedni asortyment, w tym sprawny sprzęt PPOŻ. Gas-Poż-Bis to sklep PPOŻ, który powstał, by zaopatrywać w artykuły zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. Dysponujemy sprawdzonym, solidnie wykonanym towarem, który przed dopuszczeniem do dystrybucji został odpowiednio sprawdzony. Sprzedaż sprzętu PPOŻ dostępnego w naszej propozycji obejmuje szereg różnych elementów. To nie tylko takie produkty jak szafka hydrantowa, apteczki samochodowe czy gaśnice śniegowe, bo propozycja jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Zaoferujemy Państwu np. dopasowane do Waszych potrzeb: wyposażenie pojazdu ADR, znaki przeciwpożarowe, gaśnice proszkowe i, jedne z najważniejszych w naszej propozycji, hydranty wewnętrzne.

Profesjonalne usługi

Zgłaszając się do nas, możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę na każdym kroku. Oprócz sprzedaży sprzętu PPOŻ, zaoferujemy Wam szereg zróżnicowanych usług dotyczących tego asortymentu. U nas między innymi możliwa jest nie tylko legalizacja gaśnic śniegowych oraz zbiorników agregatów gaśniczych, ale także, gdy zajdzie taka potrzeba, oddanie ich do konserwacji. Na Wasze życzenie jesteśmy w stanie wykonać zabezpieczenie drewna, stali i przejść instalacyjnych. Sprawdzimy, jaką wydajność ma sieć hydrantowa. Pomożemy także w przypadku, kiedy zabezpieczenia ogniochronne lub inny sprzęt PPOŻ przestanie spełniać swoją rolę. Serwis sprzętu PPOŻ wykonamy dzięki użyciu profesjonalnych urządzeń. W trosce o odpowiednią jakość usług stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Widzimy jak dynamicznie zmienia się rynek i chcemy, aby klienci mogli na nas liczyć.

Nasza kadra posiada odpowiednie uprawnienia i certyfikaty do wykonywania wymienionych usług:

Kontakt

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko odpowiednia jakość sprzętu PPOŻ i usług ich dotyczących zapewni nam zainteresowanie ze strony klientów. Stale obserwujemy zmiany zachodzące na rynku i według nich świadczymy usługi. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Po rozmowie postaramy się dopasować do Was indywidualną ofertę. Wiemy, że nie w każdym przypadku będzie pasować ta sama część wyposażenia sklepu PPOŻ.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło