Hydranty wewnętrzne i węże

Oferujemy hydranty wewnętrzne i węże pożarnicze polskich producentów sprzętu ppoż. W asortymencie sklepu Gas-Poż-Bis znajduje się pełna gama sprzętu przeciwpożarowego w tej kategorii – hydranty wewnętrzne z wężem o średnicy 25 mm, 33 mm oraz 52 mm i długości od 15 do 30 m. Szeroka gama produktów sprawia, że znalezienie właściwego modelu do konkretnego zastosowania nie stanowi żadnego problemu. Wszystkie produkty mają odpowiednie atesty i certyfikaty, są zgodne z polskimi oraz europejskimi normami. Stanowi to potwierdzenie ich wysokiej jakości i bezpieczeństwa użytkowania.  

Atestowane hydranty wewnętrzne i węże

Hydranty wewnętrzne są stosowane w praktyce bardzo rzadko, jednak ich obecność w obiektach jest obowiązkowa. Stanowią one ostatnią linię obrony, gdy zawiodą gaśnice i inne środki ochrony przeciwpożarowej. Pozwalają na stłumienie ognia, gdy osiąga on już spore rozmiary, zagrażając życiu ludzi lub narażając na całkowitą utratę mienia. Przepisy przeciwpożarowe przewidują trzy typy takich urządzeń, które różnią się parametrami technicznymi. Hydranty wewnętrzne DN 25 są zalecane do stref pożarowych, które przepisy zaliczają do kategorii zagrożenia ludzi ZL. Hydranty wewnętrzne DN 33 montuje się w pomieszczeniach garażowych wielo- oraz jednokondygnacyjnych, jeśli znajdują się one w pomieszczeniu zamkniętym i mają więcej niż 10 stanowisk postojowych. Natomiast hydranty wewnętrzne DN 52 są przeznaczone do ochrony przestrzeni produkcyjnych i magazynowych o określonej przepisami gęstości pożarowej. Są też montowane przy wejściach do pomieszczeń technicznych.

 

Produkty w naszym asortymencie

Dostarczamy hydranty wewnętrzne w różnych wariantach, w tym przeznaczone do zawieszenia (natynkowe) oraz wnękowe (podtynkowe), a także hydranty wewnętrzne z dodatkową przestrzenią do umieszczenia gaśnicy. Oferta obejmuje:

W asortymencie znajdują się ponadto węże hydrantowe w różnych wariantach, węże pożarnicze i płaskoskładane na metry. W asortymencie znajdzie się też odpowiednia szafka hydrantowa do mocowania węży. To kompleksowa oferta sprzętu przeciwpożarowego o bardzo szerokim zastosowaniu.

Hydranty wewnętrzne DN 25, 33 i 52 mogą być dostarczone w kolorach standardowych – białym lub czerwonym. Istnieje także możliwość pomalowania ich na dowolny kolor według wskazania klienta. Jest to usługa dodatkowo płatna. W razie potrzeby służymy kompleksowym doradztwem. Jeśli interesują Państwa hydranty wewnętrzne DN 52, DN 33 lub DN 25, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło