SZYBKI KONTAKT: 609 393 147

Kategorie

ProducenciNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

O nas

Sprzęt PPOŻ w Zgierzu – o nas

Poznaj naszą firmę

Gas-Poż-Bis to sklep PPOŻ, który funkcjonuje na rynku już od 1992 roku. Od początku działalności dostarczamy klientom z całego kraju najwyższej jakości sprzęt PPOŻ w atrakcyjnych cenach. Każdego realizujemy cel by proces kupowania u nas na przykład znaków przeciwpożarowych lub gaśnic proszkowych był szybki, łatwy i przyjemny.

Od początku naszej działalności współpracujemy z uznanymi na rynku zarówno polskimi, jak i zagranicznymi firmami, które na co dzień zajmują się produkcją sprzętu PPOŻ. To jednak nie jest całość propozycji. W zakresie naszych obowiązków mieści się także świadczenie szeregu usług. U nas jest możliwość legalizacji gaśnic, wyposażania obiektów w sprzęt PPOŻ oraz odpowiednie zabezpieczenia ognioochronne. Oferujemy również przeprowadzanie przeglądów systemów oddzieleń i oddymiania.

Swoje usługi świadczymy głównie w województwie łódzkim ale nie tylko. 

Profesjonalny personel

Nie pozostawiamy niczego przypadkowi. W naszym zespole znajdują się wyłącznie fachowcy, którzy dostarczyli klientom niejedną instrukcję BHP czy też pomogli w wyborze wyposażenia ADR. Zawsze są chętni do udzielenia porad i wskazania wszelkich optymalnych rozwiązań w dziedzinie wyposażenia przeciwpożarowego. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Stali klienci i Ci, którzy składają większe zamówienia na sprzęt PPOŻ, mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Specjalna oferta czeka na PSP i OSP. W celu uzyskania indywidualnej wyceny zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.


Sklep PPOŻ hydranty wenętrzne Sprzęt PPOŻ - Hydranty wewnętrzne - Sklep GAS-POŻ-BIS
Płatności obsługuje PayU: PayU