SZYBKI KONTAKT: 609 393 147

Kategorie

ProducenciNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Hydranty wewnętrzne i węże pożarnicze

Jest 7 produktów.

Propozycja sprzętu PPOŻ

Oferujemy hydranty wewnętrzne i węże pożarnicze polskich...

Propozycja sprzętu PPOŻ

Oferujemy hydranty wewnętrzne i węże pożarnicze polskich producentów sprzętu PPOŻ. W asortymencie sklepu PPOŻ Gas-Poż-Bis znajduje się pełna gama sprzętu przeciwpożarowego w tej kategorii – hydranty wewnętrzne z wężem o średnicy 25 mm, 33 mm oraz 52 mm, w tym hydranty DN25 z wężem półsztywnym o długości 20 m lub 30 m, hydranty DN33 z wężem półsztywnym o długości 20 m lub 30 m do stosowania głównie w garażach, a także hydrant DN52 z wężem płaskoskładanym o długości 15 m lub 20 m.

Dostarczamy hydranty wewnętrzne w różnych wariantach, w tym przeznaczone do zawieszenia (natynkowe) oraz wnękowe (podtynkowe), a także hydranty wewnętrzne z dodatkową przestrzenią do umieszczenia gaśnicy. Oferujemy również węże hydrantowe w różnych wariantach, węże pożarnicze i płaskoskładane na metry.

Hydranty wewnętrzne mogą być dostarczone w kolorach standardowych – białym lub czerwonym, ale istnieje także możliwość pomalowania ich na dowolny kolor według wskazania klienta. Jest to usługa dodatkowo płatna. W razie potrzeby służymy kompleksowym doradztwem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Więcej

Podkategorie

 • Hydranty DN52 z wężem płaskoskładanym Hydranty DN52 z wężem płaskoskładanym

  Hydranty wewnętrzne z wężem płasko składanym DN52 może być w wersji podtynkowej (wnękowe) lub nadtynkowej (zawieszane) długość węża 15 lub 20 m (istnieje możliwość sprzedaży hydrantów z podwójnym wężem) w wersji z miejscem na gaśnicę z boku lub na dole (wykonanie boczne).

 • Hydranty DN25 z wężem półsztywnym Hydranty DN25 z wężem półsztywnym

  Hydranty wewnętrzne z wężem półsztywnym DN25 może być w wersji wnękowej lub zawieszanej o długości węża 20 lub 30 m w wersji z miejscem na gaśnicę z boku lub na dole oraz wykonanie w wersji bocznej.

 • Hydranty DN33 z wężem półsztywnym Hydranty DN33 z wężem półsztywnym
 • Węże hydrantowe Węże hydrantowe

  Węże hydrantowe DN 25 (1") o długości węża 20 lub 15 m oraz węże hydrantowe DN52 (2") o długości węża 20 lub 15 m.

 • Węże z metrażu Węże z metrażu

Sklep PPOŻ hydranty wenętrzne Sprzęt PPOŻ - Hydranty wewnętrzne - Sklep GAS-POŻ-BIS
Płatności obsługuje PayU: PayU