SZYBKI KONTAKT: 609 393 147

Blog

Jak wdrożyć system zarządzania ppoż.?

Jak wdrożyć system zarządzania ppoż.?

Listopad 15, 2021

Właściwa ochrona przeciwpożarowa budynku pozwala na zmniejszenie ryzyka związanego z powstaniem i rozwojem pożaru. Dobrze opracowany system zabezpieczeń ppoż. daje możliwość przeprowadzenia sprawnej akcji ewakuacyjnej oraz podjęcia działań gaśniczych przy wykorzystaniu stałych urządzeń gaśniczych, a także umożliwia wspomaganie pracy straży pożarnej m.in. dzięki zainstalowanym w budynku hydrantom wewnętrznym. Przekonajmy się, jakie instalacje mają wpływ na bezpieczeństwo pożarowe obiektu.

Czytaj więcej


Jak wykonuje się legalizację gaśnic?

Jak wykonuje się legalizację gaśnic?

Wrzesień 21, 2021

Właściciel każdego obiektu budowlanego – prywatnego czy publicznego – ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo osobom, które w nim przebywają na wypadek pożaru. Gaśnice to podstawowe wyposażenie przeciwpożarowe, które powinno znaleźć się w szkołach, zakładach pracy czy prywatnych placówkach. Aby sprzęt działał sprawnie, należy odpowiednio o niego zadbać. W tym artykule dowiedzą się Państwo, na czym polega legalizacja gaśnic i w jaki sposób się ją wykonuje.

Czytaj więcej


Czym są instrukcje bezpieczeństwa pożarowego?

Czym są instrukcje bezpieczeństwa pożarowego?

Wrzesień 16, 2021

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego – zwana także instrukcją przeciwpożarową albo instrukcją pożarową – to dokument, w którym zgromadzone są zasady z zakresu ochrony przeciwpożarowej dotyczące konkretnego obiektu budowlanego. W tym artykule dowiedzą się Państwo, jakie elementy powinny znaleźć się w instrukcji, kto jest odpowiedzialny za jej sporządzenie i dlaczego stosowanie się do jej zasad jest tak istotne.

Czytaj więcej


Sklep PPOŻ hydranty wenętrzne Sprzęt PPOŻ - Hydranty wewnętrzne - Sklep GAS-POŻ-BIS
Płatności obsługuje PayU: PayU