SZYBKI KONTAKT: 609 393 147

Kategorie

ProducenciNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Gaśnice, koce, agregaty

Jest 19 produktów.

Gaśnice proszkowe, koce oraz agregaty Profesjonalny sprzęt Sklep PPOŻ Gas-Poż-Bis oferuje klientom sprzęt...

Więcej

Podkategorie

 • Gaśnice proszkowe Gaśnice proszkowe

  Profesjonalny sprzęt

  Sklep PPOŻ Gas-Poż-Bis oferuje klientom sprzęt polskiej i zagranicznej produkcji. Każda osoba może się u nas zaopatrzyć między innymi w gaśnice proszkowe i gaśnice śniegowe o różnych parametrach. Na przykład w zakresie pierwszych posiadamy typy od 1 do 12 kg. Wśród dystrybuowanego przez nas sprzętu znajdą się także między innymi gaśnice przewoźne (zwane często agregatami proszkowymi) o wadze 25 i 50 kg, oraz modele pianowe i mgłowe. W zakresie pozostałego sprzętu dysponujemy kocami gaśniczymi i szeregiem innych akcesoriów go gaśnic, wśród których są między innymi wieszaki i pokrowce.

 • Gaśnice mgłowe Gaśnice mgłowe

  Nowość na rynku polskim! Gaśnica mgłowa jest gaśnicą czystą po jej użyciu nie pozostawia śladów po użyciu środka gaśniczego, posiada wiele zalet: można nią gasić odzież na człowieku, używać do gaszenia olejów w kuchni, tania w serwisowaniu, unikalna budowa zaworu umożliwia przerwanie gaszenia. W sprzedaży występuje ona o pojemności: 3l i 6l.

 • Gaśnice pianowe Gaśnice pianowe

  Gaśnica pianowa ze względu na posiadany środek gaśniczy stosowana jest głównie do gaszenia pożarów klasy B spowodowanych spalaniem farb, paliw, lakierów i olejów oraz klasy A. Gaśnicami pianowymi nie wolno gasić urządzeń elektrycznych podłączonych do prądu oraz substancji chemicznych reagujących z wodą. W sprzedaży posiadamy gaśnice 2 l tzw. gastronomiczne do gaszenia olejów mineralnych oraz gaśnice o pojemności 6l i 9l. Idealnie nadających się podczas żniw w kombajnach lub ciągnikach.

 • Gaśnice śniegowe Gaśnice śniegowe

  Gaśnice śniegowe służą do gaszenia pożarów z grupy B.zwłaszcza elektroniki i maszyn precyzyjnych. Nie nadają się do gaszenia odzieży na człowieku. Nie mogą być przechowywane w pomieszczeniach o podwyższonej temp. powyżej 30C.

 • Urządzenia gaśnicze Urządzenia gaśnicze

  Urządzenia gaśnicze maja zastosowanie przy ochronie urządzeń precyzyjnych głownie komputerów, jest to urządzenie, które poprzez zastosowanie dwutlenku węgla nie powoduje zatarcia części ruchomych. W sprzedaży mamy urządzenie gaśnicze 2 l polskich producentów.

 • Koce gaśnicze Koce gaśnicze

  Koc gaśniczy wykonany z włókna szklanego o wymiarach 140x180 cm ma zastosowanie do gaszenia pożaru w zarodku, może służyć jako osłona przed wysoka temperaturą (głównie przy spawaniu)

 • Gaśnice przewoźne Gaśnice przewoźne

  Gaśnice przewoźne ma główne zastosowanie w dużych zakładach produkcyjnych, stacjach paliw. Gaśnice przewoźne cechuje wysoka skuteczność gaśnicza proszków, opierająca się przede wszystkim na ich działaniu inhibitującym (przerywającym) proces spalania będący reakcją chemiczną. Proszki przeznaczone są do gaszenia pożarów grupy A, B, C i E. Gaśnice przewoźne stosuje się przede wszystkim tam, gdzie zachodzi obawa uszkodzenia materiałów urządzeń szczególnie cennych, które przy stosowaniu innych środków gaśniczych głównie wody i piany mogłyby ulec uszkodzeniu. Ograniczenie w stosowaniu proszków dotyczy aparatury i urządzeń precyzyjnych, ponieważ może dojść do zatarcia elementów ruchomych. Ze względna wysokie ciśnienie robocze gaśnice maja zdolność zasięgu rzutu strumienia proszku w granicach dla gaśnic przewoźnych 12m.

 • Akcesoria do gaśnic Akcesoria do gaśnic

  Akcesoria do gaśnic głównie wieszaki blaszane z opaskami lub bez do gaśnic od 2 kg do 12kg


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Sklep PPOŻ hydranty wenętrzne Sprzęt PPOŻ - Hydranty wewnętrzne - Sklep GAS-POŻ-BIS
Płatności obsługuje PayU: PayU