SZYBKI KONTAKT: 609 393 147

Kategorie

ProducenciNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Wyposażenie ADR

Jest 21 produktów.
Wyposażenie ADR

Każdy pojazd przewożący materiały niebezpieczne musi być wyposażony w odpowiedni osprzęt ochrony ogólnej i...

Przewóz materiałów niebezpiecznych – niezbędne wyposażenie ADR

Wyposażenie ADR, które powinno znaleźć się w pojeździe przewożącym materiały niebezpieczne, jest ściśle określone i obejmuje:
• co najmniej jeden klin do podkładania pod koła,
• dwa stojące znaki ostrzegawcze do oznakowania miejsc awarii (np.: lampy drogowe, trójkąty ostrzegawcze, tablice ADR itp.).
Potrzebne są też środki ochrony indywidualnej, dlatego należy mieć kamizelkę ostrzegawczą (zgodną z europejskimi normami) i latarkę dla każdego członka załogi. Osprzęt powinien zawierać również rękawice ochronne oraz okulary lub inne akcesoria do ochrony oczu.

Brak jakiegokolwiek elementu nie tylko naraża przedsiębiorcę na straty finansowe związane z sankcjami prawnymi, ale przede wszystkim naraża pracowników biorących udział w transporcie materiałów niebezpiecznych. Ważne więc, by na bieżąco kontrolować stan wyposażenia ADR i uzupełniać lub wymieniać osprzęt w razie potrzeby.

Wszystkie potrzebne produkty znajdą Państwo u nas – dostarczane od najlepszych producentów i spełniające wszelkie niezbędne normy. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem hydranty wewnętrzne DN 52.

Więcej

Podkategorie

 • Lampy Lampy
 • Sorbenty Sorbenty

  Proponujemy sorbenty w formie mineralnej, torfowej w opakowaniach od 0,6 kg do 12 kg jak również jako rękawy i maty sorpcyjne

 • Tablice ADR Tablice ADR

  U nas znajdziesz szeroki asortyment tablic ADR zarówno łamanych jak i całych z możliwością mocowania w kieszeniach (ze stali jak i kwasówki) oraz na magnes. Wymiary tablic 12x30, 30x30, 30x40. Możliwość zakupu cyfr, bazy do cyfr, podkładek pod nalepki ADR jak i same nalepki.

 • Zestaw ADR Zestaw ADR

  Polecamy różne rodzaje wyposażenia pojazdów do 3,5 tony, od 3,5 - 7,5 tony oraz powyżej 7,5 tona jak również cysterny od walizek ADR, po gaśnice proszkowe, trójkąty, szafki na gaśnice, kliny itp.

 • Nalepki ostrzegawcze ADR Nalepki ostrzegawcze ADR

  U nas znajdziesz nalepki ADR w formacie od 15x15, 25x25, 30x30, 40x40 cm. Posiadamy również podkłady aluminiowe do naklejek o grubości 0,5 mm i 1 mm.

 • Akcesoria i dodatki ADR Akcesoria i dodatki ADR

  W naszym sklepie znajdziesz szeroki zakres asortymentu do uzupełnienia pojazdów przewożących ADR: rękawice nitrylowe, osłony studzienek kanalizacyjnych, półmaski, kliny, trójkąty i sorbenty.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Sklep PPOŻ hydranty wenętrzne Sprzęt PPOŻ - Hydranty wewnętrzne - Sklep GAS-POŻ-BIS
Płatności obsługuje PayU: PayU