SZYBKI KONTAKT: 609 393 147

Kategorie

ProducenciNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Znaki i tablice budowlane

Jest 32 produktów.

Znaki przeciwpożarowe

Sprzedawane przez...

Więcej

Podkategorie

 • Znaki ewakuacyjne Znaki ewakuacyjne

  Obowiązujące przepisy o ochronie przeciwpożarowej, polegającej na realizacji przedsięwzięć mających na celu ochronę życia, zdrowia, mienia lub środowiska, nakładają obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa i możliwości ewakuacji osobom przebywającym w budynku, obiekcie budowlanym lub na wydzielonym terenie. W zawiązku w powyższym właściciele, zarządcy lub użytkownicy budynków praz placów składowych i wiat, z wyjątkiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych: oznakowują, znakami zgodnie z Polskimi Normami dotyczącymi znaków bezpieczeństwa: - drogi ewakuacyjne oraz pomieszczenia, w których w myśl przepisów techniczno-budowlanych wymagane są co najmniej dwa wyjścia ewakuacyjne, w sposób zapewniający dostarczenie informacji niezbędnych do ewakuacji, - drabiny ewakuacyjne, rękawy ratownicze, pojemniki z maskami ucieczkowymi, miejsca zbiórki do ewakuacji, miejsca lokalizacji kluczy do wyjść ewakuacyjnych.

 • Znaki przeciwpożarowe Znaki przeciwpożarowe

  Sprzęt ratowniczy ppoż. np: hydranty i gaśnice ich miejsce usytuowania powinny być oznakowane w sposób widoczny aby były łatwo zauważone przez ludzi odpowiedzialnych za akcję ratowniczą lub obsługujących ten sprzęt. Dlatego w naszej ofercie są znaki w różnych formatach i na różnych podłożach (folia, płyta PCV materiał zarówno nieświecący jak i świecący)

 • Instrukcje PPOŻ. Instrukcje PPOŻ.

  Najważniejszą instrukcją ppoż., która powinna być umieszczona przez właściciela, zarządcę lub użytkownika w miejscu widocznym jest instrukcja postępowania na wypadek pożaru wraz z wykazem telefonów alarmowych . W sprzedaży posiadamy również inne instrukcje ppoż.

 • Instrukcje BHP Instrukcje BHP

  Oferujemy szeroki wybór tematów instrukcji BHP z następujących tematów: - instrukcje BHP dla obiektów użyteczności publicznej, - instrukcje BHP przy obróbce drewna, - instrukcje BHP przy obróbce metalu, - instrukcje BHP przy obróbce tworzyw sztucznych, - instrukcje BHP przy transporcie magazynowym, - instrukcje BHP dla warsztatów samochodowych, - instrukcje BHP podczas wykonywania prac budowlanych i instalacyjnych, - instrukcje BHP przy pracach spożywczych i sanitarnych, - oraz inne instrukcje i wyciągi z przepisów.

 • Znaki budowlane Znaki budowlane

  Oferujemy znaki budowlane informacyjne od tablic informacyjnych poprzez tablice informujące o różnych zagrożeniach i wykonywanych pracach.

 • Tablice budowlane (informacyjne) Tablice budowlane (informacyjne)
 • Znaki BHP: zakazu, nakazu i informacyjne Znaki BHP: zakazu, nakazu i informacyjne

  Przy wykonywaniu różnych prac stanowiskowych należy zabezpieczyć miejsce pracy aby zapobiec wypadkom. Znaki mogą być ostrzegawcze, nakazu i zakazu

 • Tablice różne-informacyjne Tablice różne-informacyjne
 • Tablice orientacyjne dla rurociągów, wodociągów, gazociągów Tablice orientacyjne dla rurociągów, wodociągów, gazociągów
 • Tablice zagrożenia (strefy, stacje paliw) Tablice zagrożenia (strefy, stacje paliw)
 • Znaki na drogach wewnętrznych Znaki na drogach wewnętrznych
 • Promieniowanie laserowe, elektromagnetyczne, radiologia Promieniowanie laserowe, elektromagnetyczne, radiologia
 • Tablice urządzeń elektrycznych: ostrzegawcze, zakazu i nakazu Tablice urządzeń elektrycznych: ostrzegawcze, zakazu i nakazu
 • Segregacja śmieci i odpadów Segregacja śmieci i odpadów
 • Taśmy ostrzegawcze, antypoślizgowe, samoprzylepne Taśmy ostrzegawcze, antypoślizgowe, samoprzylepne

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Sklep PPOŻ hydranty wenętrzne Sprzęt PPOŻ - Hydranty wewnętrzne - Sklep GAS-POŻ-BIS
Płatności obsługuje PayU: PayU