SZYBKI KONTAKT: 609 393 147

Kategorie

ProducenciNewsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Regulamin zakupów

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Gas-Poż-Bis

 

§1

Postanowienia ogólne

 

1. Sklep internetowy [dalej „Sklep”] prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej „Regulamin”].

 

2. Właścicielem Sklepu jest: Gas-Poż-Bis. z siedzibą w Zgierz, Piątkowska 83j , NIP: 7321030729, tel (42) 716-01-09, adres email: gaspozbis@o2.pl.

3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.

4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.

5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) bez kosztów transportu.

Ceny transportu podane są w zakładce  KOSZT TRANSPORTU.

6. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

7. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które jest ograniczona ilość towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania ilości objetych promocja/wyprzedażą.

 

§2

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać w następujący sposób:

a) poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,

b) emailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,

c) telefonicznie na numery przeznaczone do składania zamówień, dostępne na stronie internetowej Sklepu w zakładce Kontakt

od poniedziałku do piatku w godzinach 8,00 - 17.00.

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy)

Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.

3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.

4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w mailu przysłanym Klientowi przez Sklep.

5. Zamówienia są realizowane w dniach pracy Sklepu od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy od godz. 8.00 - 17.00

 

§3

Płatności

 

1. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

a) za pobraniem – wówczas zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru,

b) przelewem – wówczas Sklep rezerwuje towar w magazynie i wysyła go na adres wskazany przez Klienta po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym wskazanym w tym celu na stronie internetowej Sklepu bądź w emailu do Klienta,

c) w inny sposób, jeżeli jest on określony na stronie internetowej Sklepu.

2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.

3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

4. Do zamówionego towaru dołączany jest dokument zakupu paragon lub faktura VAT zgodnie z dyspozycją Klienta.

 

 

 §4

Wysyłka towaru

 1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (np. firmy kurierskiej) wyłącznie na terytorium naszego kraju lub udostępnia do odbioru przez klienta w siedzibie firmy.

2. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

 

§5

Odstąpienie od umowy

 1. Kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni  bez podania przyczyny.

2. Kupujący wysyła stosowne Oświadczenie odstąpienia od umowy powinno być wysłane na adres: Gas-Poż-Bis ul. Piatkowska 83J, 95-100 Zgierz lub na adres mailowy sklep@gaspozbis w terminie nie przekraczjącym 14 dni. Zwracany towar musi być kompletny. Produkt zakupiony należy zwrócić w terminie do 14 dni licząc od dnia wysłania oświadczenia o odstapieniu od umowy. Do zwracanego towaru nalezy dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży.

Jeśli zwracany towar był jednym z kilku pozycji na zamówieniu, firma Gas-Poż-Bis po otrzymaniu i przyjęciu toawru wystawi Kupujacemu fakturę korygującą.Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący i ile zwot nie lezy po stronie sklepu.

3. W przypadku odstąpienia od umowy należnośc zostanie przekazana na rachunek bankowy Kupujacego  (gdy płatność wykonano na rachunek Gas-Poż-Bis) lub na adres zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem) w ciągu 14 dni roboczych od odstapienia konsumenta od umowy.

4. Oprócz równowartości ceny towaru sprzedawca zwrócić konsumentow koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. 

5. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.

 

$6

Reklamacje

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu kompletny reklamowany towar z dołaczonym ksero dowodem zakupu-paragon/faktura oraz gwarancję i instrukcję użytkowania jeżeli były takie dołączone do produktu. Wraz z wysłaniem paczki należy wysłać wiadomość wraz z opisem niezgodności.

3. Przesyłkę ze zwracanym towarem klient wysyła na własny koszt.

4. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii.

5. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

6. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

  

§7

Ochrona prywatności

 1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

3. Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich korekty, a także do żądania usunięcia.

 

§8

Własność intelektualna

 Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 


Sklep PPOŻ hydranty wenętrzne Sprzęt PPOŻ - Hydranty wewnętrzne - Sklep GAS-POŻ-BIS
Płatności obsługuje PayU: PayU